Close

Mükemmeli Hedefliyoruz

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi iyi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Meraklı, katılımcı ve paylaşmacıyız, zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz.

Firmamız Kocaeli Gebze de başladığı yolculuğuna bugüne kadar geçen zaman içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarla devam etmektedir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi kendisine ilke edinen şirketimiz hızla değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek ve bu gelişmelere göre yeniden yapılanarak, şehiriçi ve şehirler arası araç tedariğini sorunsuz oluşturup,  global standartlar da bir nakliye şirketi haline gelmiştir.

Atlantis Lojistik Gebze merkez olmak üzere Orhanlı , Çorlu , Bursa, Ankara ve İzmir şubelerinde,  geniş araç portföyü ile Türkiye geneline parsiyel ve komple şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Araçlarımız da uydu takip sistemi mevcuttur. Böylelikle size vereceğimiz özel şifre ile ürünlerinizi takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizin rekabet gücüne katma değer sağlamayı ilke edinmiş olan Atlantis Lojistik esnek ve hızlı karar alan çalışmalarımızın sonuç odaklı geliştirdikleri çözümlerle iş ortaklarımızın verimliliğini arttırır.


Misyonumuz;

Müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, sağlıklı bir büyüme trendi içinde, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz;

Lojistik hizmet üreten global sistem içerisinde sürekli gelişim gösteren ve teknoloji ile insanı birleştirerek en efektif lojistik çözümleri sunan bir şirket olmaktır.

7/24 DESTEK GÜVENCESİ

Günün 24 saati iletişim desteği, gerekli bilgileri edinebilme imkanı ve talebe göre yerinde araç tahsisi ile yerinde destek hizmeti

ARAÇ FİLOSU

Farklı özellik ve tiplerde 70 adet özmal ve sözleşmeli 700 araç ile Türkiye'nin en modern karayolu filosuyuz.

GELECEĞE TAŞIYORUZ

Her bir işimize yüreğimizi koyarız, bir olmak için var gücümüzle çalışıp, bir olmanın sorumluluğu ile müşterilerimizi geleceğe taşırız.